Kontakt ORIS’ administration

ORIS Tandlægerne, hovedkontor og administration
Skæringvej 94
8520 Lystrup

Email: oris@oris.dk

Skal du i kontakt med en af vores klinikker?
Klik på din tandlæge i listen nedenfor og se kontaktinformationerne til klinikken

Assens

Tlf. 64 71 12 76
Mail. assens@oris.dk 

Frejlev

Tlf. +45 98 34 37 37
Mail: frejlev@oris.dk

Hammel

Tlf. 86 96 15 01
Mail. hammel@oris.dk

Kalundborg

Tlf. 59 51 03 90
Mail. kalundborg@oris.dk 

Kolding

Tlf. 81 18 81 18
Mail. kolding@oris.dk

Lyngby

Tlf. 45 87 01 03
Mail. lyngby@oris.dk

Nakskov

Tlf. 69 89 60 50
Mail. nakskov@oris.dk

Odense – Fisketorvet

Tlf. +45 66 11 51 11
Mail. fisketorvet@oris.dk

Sæby

Tlf. 98 46 14 84
Mail. saeby@oris.dk

Thisted

Tlf. +45 97 92 13 92
Mail: thisted@oris.dk

Viborg – Smed og Donslund

Tlf. 86 62 37 30
mail. sd@oris.dk

Viborg – Sveistrup & Cederbek

Tlf. +45 86 62 00 29
mail. sc@oris.dk

Aalborg

Tlf. +45 98 13 89 89
Mail: nytorv@oris.dk

Persondata og indsigtshenvendelser

Alle henvendelser om indsigt i og sletning af informationer rettes til oris@oris.dk. Bemærk at vi er underlagt lovgivning vedr. journalisering og opbevaring af informationer om patienter hvortil persondataforordningens bestemmelser om retten til at blive glemt er subsidiære. ORIS Tandlægernes persondatapolitik og privatlivspolitik kan læses på oris.dk/privatlivspolitik.

×
Smile Design Book tid Ny patient Find tandlæge Menu