Партнерские ссылки:
Latest News
{"effect":"slide-v","fontstyle":"normal","autoplay":"true","timer":"5000"}

Kontakt ORIS' administration

ORIS Tandlægerne, hovedkontor og administration
Skæringvej 88
8520 Lystrup

Email: oris@oris.dk

Skal du i kontakt med en af vore klinikker?
Klik på din tandlæge i listen nedenfor og se kontaktinformationerne til klinikken

 

Viborg - Smed og Donslund

Tlf. 86 62 37 30
mail. sd@oris.dk

Hammel

Tlf. 86 96 15 01
Mail. hammel@oris.dk

Sæby

Tlf. 98 46 14 84
Mail. saeby@oris.dk

Kolding

Tlf. 8118 8118
Mail. kolding@oris.dk

Københavns Implantat Center

Tlf. 33 12 30 30
Mai. kic@oris.dk 

Kalundborg

Tlf. 59 51 03 90
Mail. kalundborg@oris.dk 

Lyngby

Tlf. 45 87 01 03
Mail. lyngby@oris.dk

Nakskov

Tlf. 69 89 60 50
Mail. nakskov@oris.dk

Odense - Slotsgade21

Tlf. 66 11 44 33
Mail. slotsgade21@oris.dk

Assens

Tlf. 64 71 12 76
Mail. assens@oris.dk 

Svendborg - Det Gule Pakhus

Tlf. 62 21 20 09
Mail. detgulepakhus@oris.dk 

Persondata og indsigtshenvendelser

Alle henvendelser om indsigt i og sletning af informationer rettes til oris@oris.dk. Bemærk at vi er underlagt lovgivning vedr. journalisering og opbevaring af informationer om patienter hvortil persondataforordningens bestemmelser om retten til at blive glemt er subsidiære. ORIS Tandlægernes persondatapolitik og privatlivspolitik kan læses på oris.dk/privatlivspolitik.

×
Find tandlæge
Menu