Find din ORIS Tandlæge

Jylland

ORIS Tandlægerne Smed og Donslund
Toldboden 1, 2. C
8800 Viborg
86 62 37 30
sd@oris.dk

Mandag - torsdag: 8.15-17.00
Fredag: 8.15-13.00

Telefontid i klinikkens åbningstid

Gå til klinikkens side

ORIS Tandlægerne Torvet
Torvegade 5C
8450 Hammel
86 96 15 01
hammel@oris.dk

Mandag, torsdag: 8.30-17.00
Tirsdag, onsdag: 8.00-17.00
Fredag: 8.30-15.30

Telefontid i klinikkens åbningstid

Gå til klinikkens side

ORIS Tandlægerne Sæby
Gl. Ålborgvej 33
9300 Sæby
98 46 14 84
saeby@oris.dk

Mandag: 8.00-16.30
Tirsdag: 8.00-18.00
Onsdag: 8.00-16.30
Torsdag: 7.00-16.30
Fredag: 8.00-16.00

Telefontid alle hverdage fra 7.30

Gå til klinikkens side

ORIS Tandlægerne Kolding
Banegårdspladsen 9
6000 Kolding
8118 8118
kolding@oris.dk

Mandag-torsdag: 7.00-18.00
Fredag: 7.00-16.00

Telefontid i klinikkens åbningstid

Gå til klinikkens side

Sjælland og øerne

ORIS Tandlægerne
Københavns Implantat Center

Vester Voldgade 86
1552 København V
33 12 30 30
kic@oris.dk

Mandag-torsdag: 8.00-16.00
Fredag: 08:00 – 15:00

Telefontid i klinikkens åbningstid

Gå til klinikkens side

ORIS Tandlægerne Kalundborg
Lindegade 3
4400 Kalundborg
59 51 03 90
kalundborg@oris.dk

Mandag: 8.00-17.45
Tirsdag: 8.00-16.30
Onsdag: 8.00-15.30
Torsdag: 8.00-17.45
Fredag: 8.00-14.00

Telefontider:
Mandag: 8.00-14.00
Tirsdag: 8.00-14.15
Onsdag: 8.00-13.45
Torsdag: 8.00-15.15
Fredag: 8.00-14.00

Gå til klinikkens side

ORIS Tandlægerne Lyngby
Jernbanepladsen 10, 2. sal
2800 Kgs. Lyngby
45 87 01 03
lyngby@oris.dk

Mandag: 08.00-18.00
Tirsdag: 7.30-18.00
Onsdag: 8.00-16.00
Torsdag: 8.00-18.00
Fredag: 7.30-14.00

Telefontid alle hverdage:
8.00-14.00

Gå til klinikkens side

ORIS Tandlægerne Nakskov
Søndergade 42,3
4900 Nakskov
69 89 60 50
nakskov@oris.dk

Mandag - torsdag: 8.00-16.00
Fredag: 8.00-13.00

Telefontider:
Mandag-torsdag: 8.00-15.00
Fredag: 8.00-13.00

Gå til klinikkens side

Fyn

ORIS Tandlægerne Slotsgade 21
Slotsgade 21
5000 Odense C
66 11 44 33
slotsgade21@oris.dk

Mandag - fredag: 8.00-16.00

Gå til klinikkens side

Tandlægerne Det Gule Pakhus
Havnepladsen 3B
5700 Svendborg
62 21 20 09
detgulepakhus@oris.dk

Telefontider:
Mandag - torsdag: 8.00-16.30
Fredag: 8.00-13.00

Gå til klinikkens side

ORIS Tandlægerne Tandlægehuset
Skelvænget 4
5610 Assens
64 71 12 76
assens@oris.dk

Telefontid alle hverdage: 8.00-16.30

Gå til klinikkens side

×
Find tandlæge
Menu